Zakázková kovovýroba a zpracování plechů SEMET s.r.o.

Společnost SEMET s.r.o. byla založena v roce 1992 na základech původního strojírenského závodu. Zabýváme se převážně zpracováním plechových polotovarů pro různé odběratele především z Německa. Pevné místo ve výrobním programu zaujímá finální výroba plechových výrobků včetně povrchové úpravy práškovou barvou a sestavení do konečné podoby a dále tradiční výroba a prodej tvářecích strojů.

Moderní strojní vybavení pro zpracování plechů a spolehlivý pracovní tým se staly základem pro pohotové a kvalitní plnění dohodnutých zakázek.

více o firmě

Reference

Společnost Schiedel, s.r.o. je vedoucí firmou v oboru spalinových cest a komínových systémů v Evropě. Nabízí komplexní ucelený sortiment výrobků a technologií pro řešení odvodu spalin od všech druhů spotřebičů v bytových i nebytových objektech.

SCHIEDEL s.r.o.

Firma MARINE s.r.o. prodává motorové čluny, lodě, motory a příslušenství. Hliníkové čluny Marine jsou velmi lehké, robustní, rychlé, bezpečné, prostorné, účelně a prakticky vybavené. Jsou navržené pro volný čas, rybáře, hasičské, záchranné a policejní sbory, pracovníky správy toků, povodí apod.

MARINE s.r.o.

Přední výrobce komponentů pro vzduchotechniku - spiro potrubí, tvarovky kruhového průřezu, tlumiče hluku, vzduchotechnické odbočky, výfukové hlavice.

D-klima s.r.o.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby