Doprava a platba

Dopravné a balné je ZDARMA u všech produktů zakoupených přes náš e-shop pro všechny varianty přepravy. Po obdržení a vyřízení Vaší objednávky Vám na základě zvolené kombinace dopravy a platby zašleme všechny potřebné informace a účetní doklady.

Doprava

Vaše zboží dodáme na základě jeho charakterou některou z následujících přepravních služeb:

Česká pošta - Balík do ruky

Balík do rukyPřeprava balíkových zásilek o maximální hmotnosti 30 kg a délkou nejdelší hrany max. 240 cm. Drtivá většina zásilek je doručena na Vámi uvedenou doručovací adresu následující pracovní den od podání. V případě, že je objednané zboží skladem, podáváme zásilky standardně následující pracovní den od přijetí objednávky. Celková dodací lhůta je 2 - 5 pracovních dnů od zadání objednávky. O doručování balíku budete informováni pomocí SMS nebo e-mailem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek a zásilka bude po dobu 7 dnů uložena na dodací poště. Poté bude balík odeslán zpět k nám.

V případě, že chcete zaslat zásilku balíkem na poštu, uveďte prosím tuto skutečnost společně s PSČ a názvem dodací pošty do poznámky při zadávání kontaktních údajů k objednávce. Upozorňujeme, že zboží, vyhovující svými rozměry paramterům této služby, bude automaticky zasláno jako doporučené psaní.

Toptrans - Expresní přeprava kusových zásilek

Balík do rukyPřeprava balíkových a paletových zásilek pomocí rozsáhlé sítě dep a rozvozových vozů. Převážná většina zásilek je dodána na Vámi uvedenou doručovací adresu následující pracovní den od vyzvednutí. Celková dodací lhůta je 3 - 6 pracovních dnů od zadání objednávky. O doručování zásilky budete informováni pomocí SMS nebo e-mailem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne, je nutné se telefonicky spojit s příslušným depem a vyjednat náhradní termín dodání. Bližší informace a kontakty na jendotlivá depa jsou dostupné na webu TOPTRANS.CZ.

 

Platba

Úhradu kupní ceny za objednané zboží je možné provézt některou z následujících variant:

Dobírka při dodání zásilky

Celková kupní cena objednávky bude uhrazena přepravci při dodání zásilky na Vámi zvolenou dodací adresu. Maximální hodnota zboží zaslaného na dobírku je 30.000,- Kč bez DPH. Platba je možná pouze v hotovosti. Přepravce nepřijímá platební karty, připravte si prosím dostatečnou hotovost!

Zálohová faktura

Platba za zboží bankovním převodem na náš účet. Jakmile přijmeme a zaevidujeme Vaši objednávku, zašleme na Váš email zálohovou fakturu s instrukcemi k úhradě kupní ceny objednávky. Současně začneme vychystávat objednané zboží a jakmile peníze dorazí na náš účet, je zboží expedováno zvolenou variantou dopravy.

Bankovní spojení pro úhradu v CZK:

Číslo účtu: 203400987 / 0300 vedený u ČSOB a.s. Karlovo náměstí 177, Náchod

S úhradou objednávky prosím vyčkejte na zaslání zálohové faktury! Jako variabilní symbol uvádějte číslo zálohové faktury.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby