Rozšíření technologického vybavení firmy SEMET s. r. o.

Číslo projektu: CZ.1.03/2.2.00/13.03962

Evropský fond pro regionální rozvoj spolufinancuje projekt Rozšíření technologického vybavení firmy SEMET s. r. o. v rámci Operačního programu Podnikání a inovace s cíli programu Rozvoj – Výzva III. S cílem pořízení čtyř technologií: Automatizovaný zakladač plechů, Pevnolátkový laser, Vertikální CNC obráběcí centrum a Tryskač pro očištění dílů před lakem.

Automatizovaný zakladač plechů TruStore 3030 snižuje prostorovou náročnost skladování plechů a zvyšuje efektivitu naskladnění a vyskladnění plechů pro Pevnolátkový laser. Pevnolátkový laser TruLaser 3030 Fiber poskytuje výhodu vysoké produktivity v oblasti tenkého plechu a tlustého plechu s nejvyšší kvalitou hran. Vertikální centrum AXA VSC1-M pro obrábění tvarových dílců a přesné vrtání otvorů. Tryskač pro očištění dílů před lakem na tryskání jednoduchých i složitých tvarů v zavěšeném stavu jednotlivě i ve skupině s vyšší účinností a zkrácením doby tryskání.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby