Zakázková výroba

Pilířem výrobního programu naší společnosti je produkce ohýbaných a svařovaných konstrukcí z plechu, nejčastěji využívaných jako krytování a opláštění větších strojních celků. Tyto dílce vyrábíme na základě výkresové dokumentace poskytnuté zákazníkem, která je u nás dále rozpracována do technologického postupu výroby. Dílce dodáváme včetně povrchové úpravy práškovou barvou a předmontované, aby finální kompletace byla pro zákazníka rychlá a bezproblémová. Námi dodávané dílce se používají při výrobě strojů např. v obalovém průmyslu nebo pro různé druhy dřevozpracovatelských strojů. Při výrobě je kladen důraz především na kvalitu provedení a plnění sjednaných termínů dodávek.

 Tento druh zakázek realizujeme pouze na základě předpokladu dlouhodobé spolupráce a určitého minimálního objemu výroby. Jednorázové zakázky na několik ks výrobků nejsme bohužel schopni z kapacitních důvodů plnit. Pro informace o možnostech spolupráce v oblasti výroby plechových dílů nás prosím kontaktujte na e-mailu: info@semet.cz.

 

Další oblasti výroby

Kromě zpracování plechových dílů se firma zabývá návrhem a výrobou vozíků a valníků pro Českou poštu s. p. Tato dlouholetá spolupráce se postupně rozšířila i na další vybavení přepravních uzlů, poštovních dep a poboček. V naší firmě tak vznikly např. přepravní klece, kontejnery nebo třídnice na poštovní zásilky.

Česká pošta - valník     Česká pošta - vozík S1      Česká pošta - vozík VV2

 

V neposlední řadě firma SEMET s.r.o. vyrábí moderní i tradiční kovotvářecí stroje, jejichž detailní popis včetně možnosti objednání naleznete v sekci Produkty.

 

 

FOTOGALERIE

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby